Журнальні столи

Тумба з масиву дуба "Джанкой 800"

Тумба з масиву дуба "Джанкой 800"...

Тумбочки і тумби - одна з деталей інтер'єру кухні, вітальні, або ж готелю, бару, офісу, без яких ми ..

2484 грн

Дубова тумба "Джанкой 550"

Дубова тумба "Джанкой 550"

Тумбочки і тумби - одна з деталей інтер'єру кухні, вітальні, або ж готелю, бару, офісу, без яких ми ..

2286 грн

Журнальний столик, купити який можна в Одесі, розташовують так, щоб користуватися ним було зручно, тому ставлять, як правило, у центрі кімнати, і він стає свого роду акцентом в оздобленні приміщення, а тому при виборі цього предмета меблів варто скористатися рекомендаціями фахівців з облаштування інтер'єрів.

Журнальні столики для вітальні в Одесі – як обрати?

По-перше, слід подумати про функцію столика – чи ви будете користуватися ним щодня, проводячи час за читанням та чаєм-кавою, або час від часу – щось покласти, сісти біля, щоб зробити записи в блокноті, тощо. З призначення – розглядати відповідні моделі. Журнальний стіл ціна в Одесі в компанії «BEREKET» доступніша, ніж у конкурентів, а якість – на високому рівні, бо ми пропонуємо асортимент тільки перевірених виробників.

По-друге, потрібно правильно підібрати розміри та відстань до навколишніх предметів меблів та побутових приладів:

• оптимальна висота столика - така ж, як і у навколишніх сидінь, стандарт - 45-50 см;

• відстань до дивана, крісел, пуфів – від 45 см, це дозволить комфортно розміщуватись дорослим людям середньої комплекці, до речі, в нашої компанії доступна ціна на круглі журнальні столики Одеса;

• відстань до телевізора – не менше 80 см.

Фахівці з інтер'єрного дизайну стверджують, що красивішим і витонченішим буде виглядати журнальний стіл, довжина якого – від 1/2 до 2/3 від довжини дивана, проте – це справа смаку.

Щоб не помилитися з покупкою, підібравши модель, можна на підлозі позначити її розташування. Або зробити навпаки – спочатку окреслити передбачуване місце встановлення, а потім розглядати асортимент. Робиться це для того, щоб візуально уявити столик у масштабах кімнати.

Поради як купити журнальний стіл недорого Одеса

Якщо вітальня досить велика, при цьому обставлена ​​набором з крісел і диванів, то стіл повинен бути великим. Як варіант, можна купити пару столиків – однакових (до речі, їх легко скласти разом для збільшення поверхні стільниці) або тих, що перегукуються за дизайном. Наприклад, якісні скляні журнальні столи купити Одеса ви можете за доступною вартістю. Такий виріб чудове впишеться у будь-який інтер'єр. Також наша компанія пропонує обідні столи.

Якщо виріб не повинен стати акцентом в інтер'єрі, то варто зупинити вибір на моделі, оздоблення якої гармонує з дизайном та кольоровим рішенням інших меблів. А ще краще, коли стільниця прозора - тоді він і зовсім зіллється практично з будь-якою обстановкою. Журнальні столики з мдф недорого Одеса ви можете придбати з доставкою по Україні: Київ, Харків, Дніпро, Миколаїв, Вінниця та інші регіони країни.