Столова група

Кухня – те місце, де люди проводять, мабуть, більшу частину часу перебування вдома, адже призначення її – не лише поїсти, а й зібратися всією сім'єю побалакати, обговорити важливі справи, у багатьох – і для прийому гостей. Тому вона має бути ергономічно обставленою та красивою. Комфортабельність кухонного простору багато в чому залежить від їдальні групи – обіднього столу та стільців. Столова група меблів інтернет магазин Одеса – у нас ви знайдете стильні та практичні меблі для оселі.

Рекомендації щодо вибору їдальні – залежно від дизайну кухні

Класичні обідні столи та стільці з масиву дерева будуть доречні практично в будь-якому інтер'єрі - і поза певним дизайном, тоді вони просто самі по собі є акцентом кухонного простору і його прикрасою, і в кантрі, і в лофті, для яких характерна велика кількість натуральних матеріалів. Купити столову групу меблів в Одесі ви можете з доставкою по всій Україні.

Але все більшої популярності сьогодні набирають сучасні моделі – у стилі модерн та хай-теці. Це столи зі скляними стільницями, на металевому остові, і такі ж стільці - з оббивкою зі шкірозамінника.

Обідні групи меблів від виробника Одеса: що врахувати перед покупкою

До покупки потрібно співвіднести моделі столу та стільців з розмірами кухні або обідньої зони, підібрати стіл за формою та площею стільниці з урахуванням кількості людей, які одночасно сидітимуть за ним. Більш ергономічними з погляду розміщення вважаються конструкції прямокутної форми. У невелику кухню або квартиру-студію можна встановити барну стійку - це й сучасно, і суттєво заощадить простір, візуально зробивши його більш повітряним. У кухні-вітальні ідеально виглядатиме овальний стіл. Обідні групи меблів ціни Одеса в нашій компанії доступна та прозора.

 

Якщо площа приміщення велика, виглядатиме темна столова група з дерева. Фешенебельності додасть меблі з різьбленими ніжками. Столові групи меблів недорого Одеса ви можете придбати у нашому інтернет-магазині. Також у нас представлені чудові меблі для спальні.

 

Бажано, щоб по дизайну стіл та стільці відповідали решті меблів – шафкам, тумбам, кутовому диванчику, кольору побутової техніки – холодильника, плити, посудомийки, щоб не виглядали в інтер'єрі як щось чужорідне, тимчасове чи випадкове. Купити обідню групу меблів в Одесі ви можете у компанії «BEREKET», ми пропонуємо вигідні умови співпраці та якісні товари з доставкою по всій Україні.